loading...
Loading...
kapat

FOOD

CEYSU

CEYSU

10 August 2017, Thursday
Antalya
Phone: (242) 419 31 80
Sector: FOOD
AKFA

AKFA

7 August 2017, Monday
Bursa
Phone: (224) 676 37 71
Sector: FOOD
EŞME KONSERVE

EŞME KONSERVE

7 August 2017, Monday
İzmir
Phone: (232) 461 00 64
Sector: FOOD
BALOGLU

BALOGLU

7 August 2017, Monday
Manisa
Phone: (236) 742 51 07
Sector: FOOD
ABS

ABS

4 August 2017, Friday
İstanbul
Phone: (212) 444 20 72
Sector: FOOD
CİHANSEL

CİHANSEL

2 August 2017, Wednesday
Bursa
Phone: (224) 223 90 67
Sector: FOOD
NİHORUZ

NİHORUZ

2 August 2017, Wednesday
Samsun
Phone: (362) 447 50 20
Sector: FOOD
ZİRVE GIDA

ZİRVE GIDA

20 July 2017, Thursday
Konya
Phone: (332) 342 35 26
Sector: FOOD
HÜNNAP

HÜNNAP

20 July 2017, Thursday
İstanbul
Phone: (212) 657 02 83
Sector: FOOD
TURANLAR

TURANLAR

17 July 2017, Monday
Samsun
Phone: (362) 440 44 55
Sector: FOOD
MIRPAIN

MIRPAIN

17 July 2017, Monday
İstanbul
Phone: (212) 875 01 11
Sector: FOOD
Website: mirpain.com/
KILIÇ HOLDİNG

KILIÇ HOLDİNG

17 July 2017, Monday
Muğla
Phone: (252) 559 02 83
Sector: FOOD
BEYDA GIDA

BEYDA GIDA

6 July 2017, Thursday
İstanbul
Phone: (212) 855 83 00
Sector: FOOD
TİRYAKİ

TİRYAKİ

3 July 2017, Monday
İstanbul
Phone: (216) 333 20 00
Sector: FOOD
AGROMEY

AGROMEY

30 June 2017, Friday
İzmir
Phone: (232) 446 11 67
Sector: FOOD
ELİTA

ELİTA

29 June 2017, Thursday
Adana
Phone: (322) 441 17 85
Sector: FOOD
BAŞHAN

BAŞHAN

23 June 2017, Friday
İstanbul
Phone: (324) 221 41 41
Sector: FOOD
Yeni Aktuz Kireç ve İnş.Mlz. San.Tic.Ltd.Şti.

Yeni Aktuz Kireç ve İnş.Mlz. San.Tic.Ltd.Şti.

13 June 2017, Tuesday
İzmir
Phone: (232) 472 12 81
Sector: FOOD
Mefaş Tarım Yem Hammadde San. Tic.

Mefaş Tarım Yem Hammadde San. Tic.

12 June 2017, Monday
Balıkesir
Phone: (266) 772 80 05
Sector: FOOD
GÜNEŞ NİŞASTA

GÜNEŞ NİŞASTA

12 June 2017, Monday
Sakarya
Phone: (264) 353 50 28
Sector: FOOD
Karsusan Karadeniz Su Ürünleri San. A.Ş.

Karsusan Karadeniz Su Ürünleri San. A.Ş.

12 June 2017, Monday
İstanbul
Phone: (212) 912 28 01
Sector: FOOD
IŞIK TARIM

IŞIK TARIM

9 June 2017, Friday
İzmir
Phone: (232) 874 81 28
Sector: FOOD
BEYPAZARI KARAKOCA DOĞAL MADEN SUYU İŞL.LTD.ŞTİ.

BEYPAZARI KARAKOCA DOĞAL MADEN SUYU İŞL.LTD.ŞTİ.

8 June 2017, Thursday
Ankara
Phone: (312) 763 14 86
Sector: FOOD
Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmeleri

Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmeleri

8 June 2017, Thursday
Ankara
Phone: (312) 293 60 00
Sector: FOOD
Zafer Meşrubat ve Gıda Sanayi

Zafer Meşrubat ve Gıda Sanayi

8 June 2017, Thursday
Denizli
Phone: (258) 266 36 53
Sector: FOOD
Kaya Holding

Kaya Holding

8 June 2017, Thursday
İstanbul
Phone: (212) 872 56 29
Sector: FOOD
SEÇKİN ONUR A.Ş.

SEÇKİN ONUR A.Ş.

7 June 2017, Wednesday
Bursa
Phone: (224) 451 69 00
Sector: FOOD
NEVBAĞ BAĞCILIK VE FERMANTASYON  SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

NEVBAĞ BAĞCILIK VE FERMANTASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

7 June 2017, Wednesday
Nevşehir
Phone: (384) 256 60 50
Sector: FOOD
Website: nevbag.com.tr
Bensun Sunar

Bensun Sunar

7 June 2017, Wednesday
İçel
Phone: (324) 461 55 67
Sector: FOOD
ÜNTAR LOJİSTİK GIDA TARIM HAYVANCILIK İNŞAT PETROL OTO SAN.TİC. A.Ş.

ÜNTAR LOJİSTİK GIDA TARIM HAYVANCILIK İNŞAT PETROL OTO SAN.TİC. A.Ş.

6 June 2017, Tuesday
Antalya
Phone: (242) 724 00 70
Sector: FOOD